Page thumbnail

 

Harmonogram


Poniedziałek

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
15.00-18.00 Studio Wokalne „BEL CORDA” sala kameralna
16.00–17.30 Dziecięcy Zespół Wokalno-Taneczny „Tralalinki” sala prób 3C
16.00–18.00 Grupa Teatralna „CUDOKI – SZUROKI” sala widowiskowa/8A
16.00–19.00 Zajęcia plastyczne MOK/p. S.Szarek pracownia plastyczna 8C
17.30–18.00 Zespół Tańca Nowoczesnego „KATHARSIS” sala prób 3C
18.00–19.30 Zespół Tańca Nowoczesnego „KATHARSIS” sala widowiskowa / hol
18.00–21.00 Teatr Robotniczy / Teatr NSA sala prób 8A/scena
18.00–21.00 Sądecka Orkiestra Symfoniczna sala prób 3C
19.30.-21.00 off-Teatr „trzynastka” sala kameralna

Wtorek

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
09:00-12:30 Klub Esperanto /konwersacje sala 8C/sala plastyczna
16.00–19.00 Zajęcia plastyczne MOK/p. S.Szarek sala plastyczna 8C
16:00-19:00 Zespół Tańca Nowoczesnego „JUMP STEP CREW” sala 3C
16:30-18:30 Grupa wokalna „Young Voice” sala kameralna
18:00-20:30 Zespół Regionalny „SĄDECZANIE” sala widowiskowa
19:00-21:30 Chór gospel sala prób 3C

Środa

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
15.00-18.00 Studio Wokalne „BEL CORDA” sala kameralna
16:00-18:00 Grupa Artystyczna „MOCNI” sala widowiskowa
16.00-20.00 Studio Tańca Artystycznego „Etiuda”-zajęcia baletowe sala prób 3
17.00–18.30 Warsztaty plastyczne MOK/p. Mira Wąchała sala plastyczna 8C
18:00-20:00 Sądecka Orkiestra Symfoniczna sala kameralna/ scena(okazjonalnie)
18:00-21:00 Teatr Robotniczy / Teatr NSA sala prób 8A / sala widowiskowa
21:00-23.00 off-Teatr „trzynastka” sala kameralna

Czwartek

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
09:00-11:00 Klub Esperanto – Uniwersytet III Wieku sala prób 8A
15:00-16:30 Zespół Tańca Nowoczesnego „POWER QUEEN” sala 3C
16.15-17.45 Warsztaty plastyczne MOK/p. Mira Wąchała sala plastyczna 8C
16:00-18:00 Grupa Teatralna „CUDOKI-SZUROKI” sala widowiskowa
16.30–18.00 Dziecięcy Zespół Wokalno-Taneczny „TRALALINKI” sala prób 3C
16.30–18.45 Grupa wokalna „Young Voice” sala kameralna
18:00-20:00 Teatr Robotniczy / Teatr NSA sala prób 8A / sala widowiskowa

Piątek

sala konferencyjna (ostatnie piątki miesiąca)
Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
15.00–17.00 Zespół Tańca Nowoczesnego „POWER QUIN” sala prób 3C
15.30–17.00 Warsztaty plastyczne MOK/p. Mira Wąchała pracownia plastyczna 8C
17.00-19.00 Zespół Tańca Nowoczesnego „KATHARSIS” sala prób 3C
17.00-19.00 Scena M (ostatnie piątki miesiąca) sala kameralna/sala 8A
18.00-20.30 Zespół Regionalny „SĄDECZANIE” sala widowiskowa
18.00-20.00 Sądecka Grupa Fotograficzna sala kameralna/ostatnie piątki miesiąca
21.00-23.00 off-Teatr „trzynastka” sala kameralna

Sobota

Godziny Zajęcia Miejsce zajęć
08:00-13:00 Studio Tańca Artystycznego „Etiuda” – zajęcia baletowe sala prób 3C