Fotorelacja z „Kochanych Bab 5”

W miniony weekend 7 i 8 marca odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury spektakle muzyczne „Kochane Baby V” w reżyserii Ewy Janus. Z okazji „Święta kobiet” wszystkie uczestniczące w przedstawieniu panie otrzymały po symbolicznym kwiatku. W niedzielę kwiaty wręczał Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel, witając panie przed spektaklem.
„Kochane Baby” to koncert dla pań, o paniach, ale nie tylko. Po raz piąty to panie były bohaterkami muzycznego widowiska, jakie zostało przygotowane przez artystów działających przy Miejskim Ośrodku Kultury. Nie zabrakło piosenek o miłości, ale też humorystycznych skeczów. A wszystko to przyprawione dużą dawką humoru, do jakiego przyzwyczaili się już widzowie wcześniejszych edycji muzycznego show „Kochane baby”.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej galerii zdjęć!

Zdjęcia: Joanna Roman Fotografia