65. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – eliminacje powiatowe

65. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu jest tradycyjnie organizatorem eliminacji powiatu grodzkiego Nowy Sącz 65. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Eliminacje odbędą się w Sali Kameralnej MOK – Al. Wolności 23, w dniu 3 marca 2020 r. /wtorek/ od godz. 9.00.

Zgłoszenia na kartach uczestnika wraz z kopią eliminacji szkolnych lub środowiskowych i podpisanymi oświadczeniami RODO, przyjmujemy do dnia 26 lutego 2020 r. na adres :

Miejski Ośrodek Kultury
Al. Wolności 23
33-300 Nowy Sącz

Komitet organizacyjny Konkursu ustalił, że w turnieju recytatorskim do udziału w eliminacjach powiatowych zakwalifikowanych zostać może do 5 reprezentantów, natomiast we wszystkich turniejach łącznie – nie więcej niż dziesięciu z jednej szkoły lub placówki.

W sprawach szczegółowych, dotyczących eliminacji Konkursu prosimy o kontakt pod nr tel. 18 443-89-59 wew. 23

Karta zgłoszenia uczestnika_turniej POEZJI ŚPIEWANEJ
Karta zgłoszenia uczestnika_turnieju TEATRÓW JEDNEGO AKTORA