Spektakl „Opowieść wigilijna”

GRUPA ARTYSTYCZNA MOCNI i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na spektakl:

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Karola Dickensa

Scenariusz i reżyseria Ewa Janus

„Opowieść Wigilijna” to historia samotnego skąpca Ebenezera Scroog’a, nielubiącego ludzi, dbającego tylko o pomnażanie swojego majątku. Święta Bożego Narodzenia uważa za wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.
W noc wigilijną ukazuje mu się duch jego zmarłego partnera w interesach, cierpiącego pod ciężarem łańcucha win, który wykuł sobie za życia. Ta wizyta ma uchronić Scrooge’a przed podobnym losem. Tej nocy przychodzą do niego także Duch Dawnych Świąt Bożego Narodzenia, Duch Obecnych Świąt i Duch Świąt przyszłych, ukazując bohaterowi sceny z jego życia przeszłego, teraźniejszego i przyszłego.
Czy spotkanie z Duchami zmieni zimne i okrutne serce naszego bohatera?

22.01.2020 r. godz. 9:00 i 11:00
Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury

BILETY w cenie: 15 zł
Rezerwacja biletów od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00, tel. 18 443 89 59 wew. 27