Radosna grupa kolędników z Miejskiego Ośrodka Kultury przeszła 17 grudnia ulicami Nowego Sącza odwiedzając Urząd Miasta Nowego Sącza, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Straż Miejską, Centrum Sądeckiego Seniora oraz Media: Nowy Sącz naszemiasto.pl, Radio Eskę, RDN Nowy Sącz, Dobry Tygodnik Sądecki oraz Regionalną Telewizję Kablową. Młodzi, zdolni ludzie z Grupy Teatralnej CUDOKI-SZUROKI wraz z instruktorami Małgorzatą Stobierską oraz akompaniującym na akordeonie Andrzejem Bogdałem złożyli świąteczne życzenia i przedstawili tradycyjne polskie pastorałki. Sądeczanie otrzymali świąteczne pierniczki z życzeniami.
Serdecznie wszystkim dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku czas pozwoli na więcej odwiedzin! 😍

Zdjęcia: Joanna Roman