O Czerwonym Kapturku i księżniczce na ziarnku grochu – Spektakl dla przedszkoli i szkół

Teatr NSA z Nowego Sącza i Miejski Ośrodek Kultury
zapraszają przedszkola i szkoły na bajkę:
Jiři Středa
O CZERWONYM KAPTURKU i KSIĘŻNICZCE NA ZIARNKU GROCHU

20.11. 2019 r. godz. 10:00
Miejski Ośrodek Kultury, Al. Wolności 23, Nowy Sącz

BILETY w cenie: 15 zł
Sprzedaż biletów od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00, (tel. 18 443 89 59)

Znacie bajkę o Czerwonym Kapturku? A o księżniczce na ziarnku grochu? Nawet jeśli znacie, to przecież jeszcze nie wiecie, jak my ją opowiadamy. Więc przyjdźcie do naszego teatru, aby zobaczyć sztukę czeskiego autora Jiřego Středy, która jest dowcipnie i lekko napisaną wersją popularnych baśniowych motywów, znanych z twórczości braci Grimm i H. Ch. Andersena. Proponujemy Wam luźną konwencję niby-improwizacji na temat znanych wątków literatury dziecięcej, rodzaj zabawy w teatr, w której co chwila zapraszamy dzieci do bezpośredniego w niej udziału.
Będzie mnóstwo przebieranek, humorystycznych sytuacji, pomieszania z poplątaniem oraz łatwo wpadających w ucho piosenek.
I na dodatek ogromny, stary, czarodziejski kufer Pana Bajarza; a w nim…

Przekład: Alfred Ryl-Krystianowski
Reżyseria: Janusz MICHALIK