JUBILEUSZ 15-lecia Grupy Wokalnej YOUNG VOICE

Grupa Wokalna YOUNG VOICE już od 15 lat  działa prężnie przy Miejskim Ośrodku Kultury, dzięki instruktorce Irenie Górowskiej – nauczycielce, pasjonatce tańca i śpiewu.

Z okazji JUBILEUSZU 15-lecia istnienia Grupy 6 września w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się wspaniały koncert pt. „Przeżyjmy to jeszcze raz”.

W koncercie wystąpili:  Piotr Uryga i Paweł Madzia,   Lenka Macheta z tancerką  Oliwią Sychowską,    Lilianna i Natalia Górowska- Kowalik,   Danuta Kondracka i Julia Leśniak,   Iga Górowska, Lilianna Kowalik , Milena Lebda, Patrycja Witowska, Aleksandra Sroka, Wiktoria Sroka, Monika Majca, Natalia Gołąb, Maria Drożdż,    Ewelina Szkaradek , Przemek Lipień,    Klaudia Kulak, Joanna Korzeń,     Kinia Łęczycka, Ania Kożuch, Jadwiga Kondracka,  Jakub Stawiarski,  Klaudia Leśniak

Zespół muzyczny w składzie: Krystian Król, Paweł Król, Szymon Łęczycki, Bartek Matyasik, Bartek Zelek.

Gościnnie:  Studio Tańca Artystycznego ETIUDA –Patrycji Machety i  Zespół Tańca Break Dance z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu pod kierownictwem Sławomira Dobosza.

Po pięknym,  pełnym wzruszeń koncercie przyszedł czas na podziękowania m.in od wiceprzewodniczącego Rady Miasta Nowego Sącza Artura Czerneckiego, a następnie organizatorzy zaprosili gości  na pyszny jubileuszowy tort.

Zdjęcia: Joanna Roman