SĄDECKIE DNI FOTOGRAFII

Sądecka Grupa Fotograficzna zaprasza na weekend z fotografią, który odbędzie się 17 – 18 sierpnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Sądeckie Dni Fotografii to świetna okazja do rozwoju warsztatu fotograficznego pod okiem specjalistów, a zarazem możliwość poszerzania swoich horyzontów artystycznych.

Podczas tegorocznej edycji przygotowno spotkania z wybranymi autorytetami ze świata fotografii, są to między innymi: Lidia Popiel, Aga Szuścik, Piotr Droździk, Tim Demski, Paweł Krzan z krakow4u.pl czy Kamil Bańkowski (Małopolska jest piękna). W trakcie Sądeckich Dni Fotografii odbędą się prelekcje z zakresu fotografii reportażowej, krajobrazowej, portretowej, a także kreatywnych techniki twórczych.

Nowością będzie towarzyszący wydarzeniu pierwszy spacer fotograficzny ulicami miasta. Ponadto we współpracy z Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu przygotowano projekcję filmu przedstawiająca sylwetkę lachowskiego fotografa Wojciecha Migacza, połączoną z panelem dyskusyjnym, którego tematem będzie historyczna wartość fotografii w naszym regionie.

⚠Wszystkie panele w ramach Sądeckich Dni Fotografii są bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniach warsztatowych decyduje kolejność wejść. Więcej informacji o wydarzeniu pod adresem: WWW.SADECKAGF.PL/SDF

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Ludomir Handzel.

Program Sądeckich Dni Fotografii