XXVII wieczór artystyczny z cyklu ” PALI SIĘ FAJKA NOCY…” – fotorelacja

Kolejny XXVII już wieczór  z cyklu ” PALI SIĘ FAJKA NOCY…” (niedziela 4 sierpnia) tym razem spod pomnika „Adasia” przeniósł się do urokliwych wnętrz, a właściwie do ogrodu kawiarni „Spóźniony Słowik”. Licznie przybyli widzowie i słuchacze mogli uczestniczyć w artystycznej prezentacji fragmentów twórczości poetyckiej Janusza MICHALIKA (na co dzień  kierownika artystycznego MOK, instruktora teatralnego, aktora i reżysera sądeckich teatrów) w wykonaniu aktorów Sceny Poetyckiej  Teatru Robotniczego – Doroty KACZMARCZYK, Moniki ŚLEPIAK, Iwony ZNAMIROWSKIEJ, Mieczysława FILIPCZYKA, Marcina IWAŃSKIEGO. Można było usłyszeć wiersze autora z różnych okresów jego twórczości poetyckiej m. in. zamieszczonych w jago tomikach: „Trzy razy twarz”, „Kastor i Polluks”, „Mykos”, cy jego najnowszego „Alfa Omega”.
W klimaty muzyczne uczestników spotkania wprowadzili  Grzegorz RACOŃ i Przemysław JASZCZOWSKI.

Zdjęcia: Joanna Roman