Wieczór muzyki żydowskiej w wykonaniu zespołu Negev

Ludomir Handzel
Prezydent Miasta Nowego Sącza
zaprasza na Poniedziałek ze Sztuką:

Wieczór muzyki żydowskiej w wykonaniu zespołu Negev

Agnieszka Bielanik-Witomska – śpiew
Katarzyna Kupiec – gitara
Bartłomiej Balcerzak – skrzypce

„Wieczór muzyki żydowskiej” to barwny, starannie skomponowany koncert tradycyjnych pieśni żydowskich, melodii z jednego z najbardziej lubianych musicali – „Skrzypek na dachu” oraz znanych piosenek nawiązujących do kultury żydowskiej, jak jak „Miasteczko Bełz”, „Rebeka”, „Bubliczki”. A w mistrzowskiej interpretacji Agnieszki Bielanik-Witomskiej i zespołu NEGEV stanowi nie lada gratkę dla publiczności, niosąc ze sobą sporą dawkę dobrej energii. Ponadczasowe piosenki, wyjątkowa muzykalność, pasja i sceniczne doświadczenie zespołu tworzą wyjątkowe widowisko, które na długo zapada w pamięci.

Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury, Al. Wolności 23
Bilety w cenie: 20 zł
Rezerwacje i sprzedaż w sekretariacie MOK, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 (tel. 18 443 89 59 wew. 20)