Warsztaty graffiti/street artu z Mgr Morsem

W piątek po południu (5 lipca) zakończyły się kilkudniowe warsztaty graffiti/street artu organizowane w ramach „Bezpiecznych wakacji w MOK”. Warsztaty oraz poprzedzające je wykład na temat sztuki ulicznej poprowadził znany sądecki grafficiarz Mgr Mors. Po „burzy mózgów” powstała koncepcja muralu, którą uczestnicy warsztatów przenieśli na szablony, by następnie stworzyć mural w podwórzu Miejskiego Ośrodka Kultury.  Wspólna praca nosi tytuł „Co jest ważne”. Młodzi ludzie przedstawili swoje pomysły na to ci jest dla nich istotne. Nie zabrakło też akcentu teatralnego w postaci kurtyny.
Serdecznie zapraszamy do oglądania muralu, a zdolnej sądeckiej młodzieży oraz Mgr Morsowi dziękujemy za wspólnie przygotowane dzieło.

Zdjęcia: Joanna Roman