XXII Konkurs Piosenki Dziecięcej TRALALALALIADA – WYNIKI

Zakończył się XXII Konkurs Piosenki Dziecięcej TRALALALALIADA. Poniżej podajemy wyniki konkursu, wygranym i wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy i zapraszamy na fotorelację.

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Komisji Artystycznej
XXII Konkursu Piosenki Dziecięcej TRALALALALIADA, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu w dniu 6 czerwca 2019 r.
Jury w składzie : Urszula Baziak, Natalia Górowska -Kowalik , Urszula Baziak i Magdalena Kurnyta, po wysłuchaniu 30 prezentacji wokalnych – w tym : 24 solistów i 6 zespołów; postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA SOLISTÓW :

I NAGRODA – OLIWIA TOKARCZYK – Szkoła Podstawowa nr 14 w Nowym Sączu
„Puszek Okruszek”
II NAGRODA – TEKLA IWANIEC – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowowej im. J. P. II w Podolu Górowej
„Daj mi rękę tato

III NAGRODA – Lena Macheta -Grupa Wokalna „Young Voice” – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu
„Laleczka za saskiej porcelany”

WYRÓŻNIENIE – ZUZANNA KLIMCZAK – RebilasART – nauka śpiewu Monika Rębilas „Kolorowe kredki”, „Jesteś mamo skarbem mym”
WYRÓŻNIENIE – HANNA RYBIŃSKA – Niepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu
„Kto się czubi”
WYRÓŻNIENIE – ALEKSANDRA MANDRYK – Niepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu
„Drzwi do kariery”
WYRÓŻNIENIE – KAMIL STABRAWA – Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „Kraina Marzeń” w Nowym Sączu
„Żyj do przodu”
WYRÓŻNIENIE – JULIA KWAK – Zespół wokalny SEPTYMA Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
„Pszczoły na wrotkach”
KATEGORIA ZESPOŁÓW :

I NAGRODA – „DANAPISKI” – Niepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu
„Ene, due rabe swing”

II NAGRODA – RADOSNE NUTKI – Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „Kraina Marzeń” w Nowym Sączu
„Dookoła słońca”

III NAGRODA –„PRZEDSZKOLAKI SĄDECZAKI” – Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu
„Jesteśmy Polką i Polakiem”

W kategorii zespołów nie przyznano wyróżnień.

Nagroda SPECJALNA /kategoria .wokalna/ – ZOFIA KOTARBA – Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „Kraina Marzeń” w Nowym Sączu
„Takiego Janicka”

Wszystkie dzieci uczestniczące w Konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez organizatora – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu.

Zdjęcia: Joanna Roman