Sądeckie Konfrontacje Artystycznych Talentów SKAT – teatr i kabaret

Dobiegła końca I tura przeglądów konkursowych – teatralnych oraz kabaretowych VI Sądeckich Konfrontacji Artystycznych Talentów – SKAT.
Przed Jury i publicznością wystąpiło 8 grup:
✔️Grupa Teatralna „Cudoki-Szuroki” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu – „Śpiąca królewna”
✔️ „Bajarze” ze Szkoły Podstawowej im. s. Cz. lorek w Bińczycach Dolnych – „Skarb Postrachusa Wielkiego – Morskie Opowieści”
✔️Przedszkolaki ze Szkoły podstawowej nr 1 im. A Mickiewicza w Nowym Sączu – „Pszczółka Maja szuka wiosny”
✔️„Duszki” z Katolickiej Szkoły podstawowej w Nowym Sączu – „Co ma piernik do wiatraka, a burza do teatru”
✔️„Teatr pod piątką” ze Szkoły Podstawowej w Librartowej – „Kolor serca”
✔️Teatrzyk klasowy – kl. II ze szkoły Podstawoej nr 1 w Nowym Sączu – „Ptasie radio”
✔️Teatr Uśmiechu ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu – „Świtezianka”
✔️„Ich czworo” ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej – „Egzamin”.

Wszystkim grupom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 maja podczas uroczystego Koncertu Finałowego.
Zapraszamy także na prezentacje muzyczne i taneczne 9 i 10 maja.