A Ω – promocja książki i wernisaż wystawy fotografii w Sądeckiej Bibliotece Publicznej

Polecamy  wernisaż wystawy fotografii Adriana Marasia i promocję książki Janusza Michalika „A Ω” organizowane przez Sądecką Bibliotekę Publiczną im. Józefa Szujskiego w Nowym Sączu.
27 marca 2019 r. (środa), godz.17:00
zabytkowe piwnice SBP /ul. Franciszkańska 11/
Wystawę będzie można oglądać do 5 kwietnia br. w godzinach otwarcia biblioteki.

Janusz Michalik – sądeczanin, aktor i reżyser, instruktor teatralny, animator kultury, poeta. Współzałożyciel Teatru NSA. Związany z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Teatrem Robotniczym im. Bolesława Barbackiego. Autor monografii i książek poetyckich: „Trzy razy twarz”, „Wieczór z Giocondą”, „Kastor i Polluks”, „Mythos”, „Rymowanki dla małych i trochę większych”, „Alfa Omega”. Odznaczony w 2017 r. Medalem „Zasłużony dla Kultury Polskiej GLORIA ARTIS”.

Adrian Maraś – sądeczanin, artysta fotograf, freelancer, zwolennik nurtu minimalistycznego oraz fotografii reporterskiej. Twórca i założyciel Sądeckiej Grupy Fotograficznej działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury.  Autor wielu publikacji i wystaw, m.in. „Dublin By Night”, „Human Nature”, „Mind is the Magic – umysł jest magią”.

Źródło: https://www.facebook.com/events/802212180178480/