64. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu jest tradycyjnie organizatorem eliminacji powiatu grodzkiego Nowy Sącz 64. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Eliminacje odbędą się  w Sali Kameralnej MOK – Al. Wolności 23, w dniu 14 marca 2019 r. /czwartek/ od godz. 9.00.

Zgłoszenia na kartach uczestnika wraz z kopią eliminacji szkolnych lub środowiskowych i podpisanymi oświadczeniami RODO, przyjmujemy do dnia 8 marca 2019 r. na adres :

Miejski Ośrodek Kultury
Al. Wolności 23
33-300 Nowy Sącz

Komitet organizacyjny Konkursu ustalił, że w turnieju recytatorskim do udziału w eliminacjach powiatowych zakwalifikowanych zostać może do 5 reprezentantów, natomiast we wszystkich turniejach łącznie – nie więcej niż dziesięciu z jednej szkoły lub placówki.

W sprawach szczegółowych, dotyczących eliminacji Konkursu prosimy o bezpośredni kontakt z p. Januszem Michalikiem – instruktorem teatralnym MOK (tel. 18 443-89-59 wew. 23).