XX Nowosądecki Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych – wyniki

Znamy już wyniki XX Nowosądeckiego Przeglądu Przedstawień Bożonarodzeniowych.
Wszystkim zespołom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

Protokół
z posiedzenia Komisji Artystycznej XX Nowosądeckiego Przeglądu Przedstawień Bożonarodzeniowych, który odbył się w dniu 10 stycznia 2019 r., w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Komisja Artystyczna w składzie:
Joanna Hołda – etnolog – pracownik Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu,
Józef Bartusiak – instruktor ds. muzyki w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu,
Janusz Michalik – kierownik artystyczny MOK w Nowym Sączu, reżyser i aktor Teatru Robotniczego w Nowym Sączu,
po obejrzeniu 8 prezentacji o tematyce bożonarodzeniowej postanowiła przyznać następujące nagrody:

I Nagroda – Teatr DUSZKI z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. Franciszka Blachnickiego w Nowym Sączu, za spektakl pt. „Sprawa Heroda a obyczaje polskie”,

dwie równorzędne II Nagrody – „Małe Janczowioki” ze Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Janczowej, za przedstawienie pt. „Turoń i Przebierańcy” oraz Teatr MAŁE DUSZKI z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. ks. Franciszka Blachnickiego w Nowym Sączu, za spektakl pt. „By to co ważne mogło ważnym się stać”.

Wszystkie zespoły uczestniczące w Przeglądzie otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodycze, a laureaci – nagrody ufundowane przez Organizatora Przeglądu – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu.

Zdjęcia: Joanna Roman