photo

Koncert kolęd i pastorałek – fotorelacja

„Koncert kolęd i pastorałek” jak co roku był koncertem wyjątkowym. W zeszłą sobotę i niedzielę przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiło w sumie 130 młodych artystów z zespołów działających przy Miejskim Ośrodku Kultury. Swój świąteczny program zaprezentowali: Grupa Artystyczna MOCNI, Grupa Teatralna CUDOKI – SZUROKI, Grupa Wokalna YOUNG VOICE, Studio Wokalne BEL CORDA, Dziecięcy Zespół Wokalno – Taneczny TRALALINKI, Zespoły Tańca Nowoczesnego: KATHARSIS i POWER QUEEN, Studio Tańca Artystycznego ETIUDA. Koncert wyreżyserowała Ewa Janus.
W repertuarze znalazły się tradycyjne kolędy, pastorałki, współczesne piosenki świąteczne przeplatane tańcami współczesnymi oraz baletem. Wielką radość i entuzjazm wśród publiczności wzbudził występ kolędników oraz wjazd trzech mędrców na wielkich wielbłądach.
A już w najbliższy czwartek (10 stycznia) w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się jubileuszowa XX już edycja Nowosądeckiego przeglądu Przedstawień Bożonarodzeniowych zaprezentowanych przez zespoły teatralne i estradowe ze szkół podstawowych, gimnazjów, placówek wychowania pozaszkolnego.

Zdjęcia: Andrzej Rams