Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

20.09.2018 r. (czwartek)

CENTRUM SĄDECKIEGO SENIORA – Nowy Sącz wejście od ul. Jagiellońska 8
godz. 11.00 – 11.30
• przywitanie uczestników i rozpoczęcie obchodów z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych
godz. 11.30 – 14.00
• „Bezpieczny Senior na drodze – Jestem świadomy będę bezpieczny” W programie: filmy dotyczące bezpieczeństwa, porady na temat unikania zagrożeń w ruchu drogowym, pogadanka z policjantami i ekspertami ruchu drogowego. Dla seniorów rowerzystów przegląd rowerów z doposażeniem je w obowiązkowe światła, dzwonki i odblaski.

SALA WIDOWISKOWA MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY, Al. Wolności 23 w Nowym Sączu
godz. 15.00 – 16.00
• spektakl słowno-muzyczny„Z literaturą, poezją i pieśnią w 100-lecie Niepodległej Polski” w wykonaniu Seniorów z Centrum Edukacji Międzykulturowej w Nowym Sączu
• występ wokalistów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu

21.09.2018 r. (piątek)

SPÓŁKA SĄDECKIE WODOCIĄGI
godz. 10.00 – 13.00
• V Piknik Wodociągowy w Starym Sączu Zwiedzanie zakładu uzdatniania wody – jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów w Małopolsce. Wykłady o zdrowym i aktywnym stylu życia, wpływ jakości wody na zdrowie, profilaktyka i nawadnianie u osób starszych. Program artystyczny.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona