IV Integracja Artystyczna Chorzów Nowy Sącz – fotorelacja

Opublikowano: 24 sierpnia 2018

Już po raz kolejny w ramach Artystycznej Integracji Chorzów – Nowy Sącz mieliśmy przyjemność gościć grupę seniorów oraz młodzieży z Chorzowa. Wczorajszy dzień (23 sierpnia) obfitował w wiele wrażeń. Po spotkaniu z zastępcą prezydenta miasta Nowego Sącza Wojciechem Piechem w nowosądeckim Centrum Seniora i spacerze połączonym ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc Nowego Sącza, goście z Chorzowa zostali przyjęci przez dyrektor Martę Jakubowską w Miejskim Ośrodku Kultury. Miła i ciepła atmosfera sprzyjała wspomnieniom i budowaniu planów na przyszłość.
Koncert fortepianowy w wykonaniu dr Andrzeja Przybyszowskiego poprzedził wielki finał dnia jakim był musical w wykonaniu artystów ze Studio Musicalowe STEP / Scena Musicalowa STEP Tomasza Micha z Chorzowskie Centrum Kultury.
Musical „Jak nie my to kto” został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność. Było to świetne widowisko ze wspaniałą grą aktorów, fantastycznie zaśpiewanymi piosenkami i niesamowitą energią tancerzy.

A już dzisiaj Studio Musicalowe STEP / Scena Musicalowa STEP Tomasza Micha zaprezentuje spektakl „Zbrodnia i kara”; po czym na scenie MOK aktorzy z Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego z Nowego Sącza wystawią spektakl pt. „I taki los…”