Spotkanie autorskie z Adamem Mikołajczykiem – Sądeckie Dni Fotografii

ADAM MIKOŁAJCZYK – Pracownia Męskich Portretów
Adam Mikołajczyk to pierwszy z zaproszonych na Sądeckie Dni Fotografii gości. Rodowity Krakowianin urodzony w 1991 roku, specjalizujący się w fotografii portretowej mężczyzn. Na swoich zdjęciach chce pokazać ich prawdziwą twarz, profesjonalizm, pasje oraz to, co sprawia, że czują się sobą.
Przed jego obiektywem stanęli m.in. Bartosz Ostałowski, Filip Hajzer czy Tomasz Schimscheiner. Jest autorem licznych wystaw, a jeden z jego ostatnich projektów, zatytułowany „Więź”, poruszał tematykę ojcostwa. Swój kunszt fotograficzny doskonalił już od najmłodszych lat pod okiem Mistrza Rzemiosła Fotograficznego – jego Ojca.
Spotkanie autorskie
18 sierpnia 2018, godz.17:00 Sala widowiskowa MOK
Wstęp bezpłatny
Informujemy, że bezpłatna rejestracja na poszczególne warsztaty rozpocznie się 3 sierpnia o godzinie 20:00 pod adresem: WWW.SADECKAGF.PL/SDF

— z Pracownia Męskich Portretów w Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu.
Organizator: Sądecka Grupa Fotograficzna